Fotogalerie

Podzimní soustředění 2019

Podzimní soustředění 2019

haf

Prohlédnout 

Jarní Kopr 2019

Jarní Kopr 2019

Ve dnech 24. – 30. dubna proběhlo v prostorách našeho gymnázia již tradiční jarní matematicko-fyzikální soustředění KoKoSu. Účastníci se vydali prozkoumávat celý vesmír ve vesmírných plavidlech. Druhý den například prozkoumali Mars, vyšili si matematické křivky a vyslechli astronomickou přednášku - bohužel nevyšlo počasí na astronomické pozorování :(, tak snad příště :). Již tradičně v dopoledním bloku studenti vyslechli řadu zajímavých přednášek a odpoledne strávili akčně venku. Stavěli také přistávací moduly na kolonizaci planety, které byly velmi zdařilé. Myslím si, že jsme si to všichni společně užili a už se těšíme, kdy bude další akce.

Prohlédnout 

Zimní víkendovka s KoKoSem 2019

Zimní víkendovka s KoKoSem 2019

Víkendovka s vánočním tématem se konala 7. - 10. února 2019. Účastníky dopoledne čekaly přednášky, odpoledne venkovní hry a přitom museli obdarovat některé účastníky vyrobenými dárky!

Prohlédnout 


Podzimní KOPR 2018

Ve dnech 25. – 30. října proběhlo v prostorách našeho gymnázia již tradiční matematicko-fyzikální soustředění KOPR. Účastníci si letos mohli vyzkoušet stavbu raketek na principu vyrovnávání tlaku, práci v chemických laboratořích a vyslechli řadu zajímavých přednášek z těchto oborů. Kromě toho se jim společnými silami podařilo v rámci celotáborové hry svrhnout bílý a černý matematický gang, nastolit mezi nimi rovnováhu a postavit matematický chrám. I přes nepřízeň počasí jsme několik odpolední strávili venku při hraní her.

Prohlédnout 


Jarní soustředění 2018

Ve dnech 20. - 25. března 2018 se na internátě našeho gymnázia opět uskutečnila již tradiční akce KoKoSové PRázdniny. Tentokrát se jsme po pravidelné dopolední dávce vědomostí trávili skoro všechna odpoledne venku v Bílovci.

Prohlédnout 


Zimní víkendovka 2018

Víkendovka s mafiánským tématem se konala 1. - 4. února 2018. Účastníky dopoledne čekaly přednášky, odpoledne venkovní hry a přitom museli odrovnat členy ostatních týmů!

Prohlédnout 


Podzimní KOPR 2017

Ve dnech 24. - 29. října 2017 se na internátě našeho gymnázia opět uskutečnila již tradiční akce KoKoSové PRázdniny. Tentokrát jsme se po pravidelné dopolední dávce vědomostí vypravili hrát zajímavé hry. Jeden den jsme se dokonce vydali na výlet do Štramberku a soustředění jsme zakončili velkým příletem do ČR.

Prohlédnout 


Jarní KOPR 2017

Ve dnech 14. - 19. března 2017 se na internátě našeho gymnázia opět uskutečnila již tradiční akce KoKoSové PRázdniny. Tentokrát se jsme po pravidelné dopolední dávce vědomostí trávili skoro všechna odpoledne venku v Bílovci a soustředění jsme zakončili velkým útěkem z psychiatrické léčebny.

Prohlédnout 


Podzimní soustředění 2016

Ve dnech 25. 10. až 30. 10. proběhlo na našem gymnáziu další KoKoSové soustředění. Opět zde proběhly zajímavé přednášky doprovázené odpoledními a večerními hrami. Už se těšíme na jaro!

Prohlédnout 


Jarní soustředění

Ve dnech 18. až 23. března se na našem gymnáziu konalo jarní soustředění KoKoSu! Užili jsme si to a doufáme, že se opět uvidíme!

Prohlédnout 


KOPR 2015

Ve dnech 26. - 30. října 2015 se uskutečnilo Podzimní soustředění KoKoSu. Zde naleznete fotky z této akce. Těšíme se na Vás i příště!

Prohlédnout 


Podzimní KOPR 2013

Soustředění proběhlo na podzim loňského roku a mohli jsme zde slyšet zajímavé matematické, fyzikální a chemické přednášky.

Prohlédnout 


Jarní soustředění 2012

:)

Prohlédnout 


KoKoSové Prázdniny

25. - 28. října 2011 u nás proběhl KOPR, super akce, na kterou účastníci budou ještě dlouho vzpomínat:)

Prohlédnout 


Koperníkův Matboj 2011

Koukněte, jak se soutěžilo v Matboji 2011

Prohlédnout 


Víkendovka s KoKoSem

3. - 5. prosince 2010

Prohlédnout 


Koperníkův Matboj 2010

Podívejte se, jak si vedly týmy řešitelů v Koperníkově Matboji 2010...

Prohlédnout 


Podzimní soustředění 2009

Pár fotek z podzimního mafiánského soustředění 2009 a nejen to! Můžež se také podívat na krátké video, které jsme pro Tebe připravili.

Prohlédnout